sobota, 5 grudnia 2015

Nowosci na mojej polce #3

Chyba muszę zmienić tytuł tych postów na "nowości na mojej podłodze", gdyż na półkach nie mam już miejsca i właśnie na podłodze lądują wszystkie książki. A jeśli jesteście ciekawi w jakie czytadła zaopatrzyłam się tym razem, to zapraszam do czytania dalszej części ;) 

 


 • "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" Jonas Jonasson - jestem bardzo ciekawa tej książki. Ukazała się ona jakieś dwa lata temu i zebrała bardzo pozytywne recenzje, a ja niestety od tamtego czasu nie miałam okazji jej przeczytać. Z niecierpliwości przeczytałam już opis znajdujący się na odwrocie książki (zazwyczaj tego nie robię!). Już nie mogę się doczekać! 
 • "Magnus Chase i bogowie Asgardu: Miecz lata." Rick Riordan - chyba muszę zaznaczyć, że wujek Rick to jeden z moich ulubionych autorów. Absolutnie uwielbiam jego książki i mam nadzieję, że ta również mnie nie zawiedzie. Będzie to również pierwsza recenzowana przeze mnie jego książka, mimo że czytałam wszystkie. 
 • "Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań." - coś czuję, że to może być najciekawsza książka ze wszystkich trzech, ze względu na swój świąteczny charakter i zbliżające się święta. Ponieważ zawiera ona 12 opowiadań 12 różnych autorów, postanowiłam podzielić ją na 13 postów. Każde opowiadanie zrecenzuję osobno i na koniec podsumuję jako całość. Jak Wam się podoba ten pomysł? I co myślicie o tych książkach? Też ostatnio dorwaliście jakieś nowe booki? Pochwalcie się! ;3 ~Thalia  


4 komentarze:

 1. Do mnie w tym miesiącu dotarło 3 książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Podaruj mi miłość - co prawda przeczytałam, ale jako e-booka, z kolei wydanie papierowe jest śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem - to jedna z moich ulubionych okładek 2015 roku <3

   Usuń
 3. Nominowałam cię do LBA :)

  http://slowniksztuki.blogspot.com/2015/12/liebster-blog-awards-6.html
  Miłej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń