niedziela, 20 marca 2016

Epikbox #1

Dzisiaj ciąg dalszy nadrabiania zaległości. Pewnie już widzieliście pełno takich wpisów, ale i ja chciałam napisać słów kilka o lutowym Epikboxie. Przypominam, że tematem boxa było „Into the sky”!
            Więc tak oto prezentuje się pudełko, które dostałam od kuriera. Jak na moje oko, to już wygląda dobrze :D

Po otwarciu pudełka znalazłam piękny niebieski papier (idealnie współgrający z tematem boxa <3) i cudowny miniplakat z napisem „Książka jest marzeniem, które trzymasz w dłoniach”. Zakochałam się w nim!

A po zdjęciu papieru zobaczyłam to:

Dwie przepiękne zakładki: jedna shadowhuntersowa z runami, a druga w kształcie sówki. Cud miód i malinki :D

Dalej były karteczki samoprzylepne w czterech kolorach. Już je nawet wypróbowałam. Karteczek nigdy za dużo xD

Kolejnym punktem był naszyjnik, który całkowicie mnie uwiódł i oczarował. Na srebrnym łańcuszku znajduje się okrągła zawieszka. Na tej zawieszce, na fioletowym tle, znajduje się biały napis „Let’s live in fictional worlds”. Jakby ktoś pytał, produkt jest antyalergiczny i nie zawiera niklu ani ołowiu.

W pudełku znajdowała się również  biała torba z czarnymi uchwytami. Jest na niej napis „MAGONIA” oraz obrazek piórka, identyczny z tym na okładce książki o tym właśnie tytule.

Na koniec zostawiłam sobie chyba najlepsze. Na samym dnie boxa leżały dwie książki. A raczej jedna książka i przedsmak drugiej. Pierwszą z nich jest „Magonia” Marii Dahvany Headley. Po raz kolejny dzisiaj mogę powiedzieć, że zostałam oczarowana.  Okładka książki jest przepiękna, cudowna, idealna. Mam nadzieję, że sama opowieść w niej zawarta też taka będzie. Drugą książką, a raczej jej fragmentem, były „Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender” Leslye Walton. Cieniutka książeczka, którą znalazłam w pudełku, zawiera prolog i pierwszy rozdział powieści.


Bardzo mi się podobał ten Epikbox i choć jest to już trzecie pudełko, niestety moje dopiero pierwsze. Jestem bardzo zadowolona i już zamówiłam majowego boxa. Jeśli chcielibyście zamówić swojego, możecie to zrobić tutaj. Jego temat zostanie ujawniony 1 kwietnia. 

2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się zawartość tego pudełka!! <3
    Buziaki,
    SilverMoon z bloga Books obsession :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny naszyjnik. Ja zamawiałam tyko świątecznego boxa, na więcej nie pozwalają mi fundusze. ;(

    OdpowiedzUsuń